Каждому покупателю подарок

Обзор игрушки: Объемная шнуровка «Пираты»

Diana P, 16.09.2019

Розвиток мовлення у дитини повязаний із розвитком дрібної моторики. Шнурівка «Пірати» в цьому плані є чудовим засобом.


Як мамі вона мені імпонує якістю: всі фігури ретельно відшліфовані і промальовані, яскраві, цікаві, різноманітні. У функціональному плані це іграшка не на один рік. Придбали ми її коли синочку був рік і місяць. Тато і бабуся скарали, що «це ще зарано і зовсім нецікаво». Вони дуже здивувалися, коли синочок почав нанизувати фігури, спочатку з моєю допомогою, потім сам. Ми могли по кілька разів підряд населяти їх усі. А це повірте багато для такої маленької дитини, яка пять хвилин не всидить на одному місці.

Фото 1, Объемная шнуровка «Пираты»

Я розповідала йому про призначення кожної фігури, ми розглядали кольори на папужці, емоції Капітана Гака та боцмана, показували як кит пускає фонтанчик, розкладали фігурки на коробці стоячи, складали у коробку, гризли, кидали… Вони досі як нові.

Фото 2, Объемная шнуровка «Пираты»

Зараз я розповідаю історію про пошук піратських скарбів і ми нанизуємо фігури у відповідному порядку. Це повинно сприяти емоційному розвитку, розвитку звязного мовлення, уваги, уяви, логіки, просторового мислення. Фігури можна використовувати як наповнення для сенсорного мішечка, застосовувати як матеріал для лічби, розглядати при вивченні кольорів. 

Фото 3, Объемная шнуровка «Пираты»

У майбутньому я думаю ми вже будемо грати у рольові ігри (піратів), використовуючи ці фігури у комбінації із кубиками цієї ж марки для побудови піратського корабля, фортеці тощо.

Фото 4, Объемная шнуровка «Пираты»

Іграшка справді варта своїх грошей.

Сопутствующие Товары

Объемная шнуровка «Пираты»

Шнуровки
3499 / 59852VG

323 грн

Объемная шнуровка «Транспорт»

Шнуровки
4595 / MD 1263cars

113 грн

Объемная шнуровка «Город»

Шнуровки
5230 / Kabi-0032

105 грн