Каждому покупателю подарок

Обзор игрушки: Объемные вкладыши «Транспорт»

Diana P, 16.09.2019

Кожна мама хоче щоб її дитина активно та цікаво проводила свій час, і разом з тим розвивалася. Купівля кожної іграшки перетворюється на пошук скарбів. Проте не завжди те, що подобається мамі до вподоби дитині. З рамкою транспорт у мене вийшло саме так. Коли я її отримала і розпакувала, вона виглядала як на картинці: яскрава, якісна… просто клас. Проте підслоя не було.

Фото 1, Транспорт

Нам сповнився рік і я вирішила, що для дитини це буде проблемою. На моє здивування синочок за кілька днів вже знав де повинен знаходитися кожен із видів транспорту, показував як летять і шумлять повітряна куля та літак, гуде пароплав.

Фото 2, Транспорт

Особливо до смаку нам прийшлася повітряна куля, яку синочок всюди носив із собою і гриз, оскільки прорізувалися зубки. Свого вигляду повітряна куля при цьому зовсім не втратила.

Фото 3, Транспорт

Минув рік і ми фігурки транспорту перенесли на поверхню дитячої карти світу. Тепер у нас літак перелітає Атлантичний океан, Яхта пливе через Гібралтарську протоку, поїзд їздить у Сибіру… 

Фото 4, Транспорт

Ця іграшка розвиває память (особливо тому, що не має підслою), увагу, уяву, сприяє розвитку звязного мовлення. З допомогою фігурок можна вчитися рахувати, малювати (обмальовуючи їх), складати історії, вивчати кольори, вгадувати вид транспорту по контуру з іншого боку… Можна вигадувати безліч цікавих та різноманітних рольових ігор.

Вона справді виявилася скарбом, який моєму малюку дуже подобається.

Сопутствующие Товары

Объемные вкладыши «Транспорт»

Рамки вкладыши
3568 / 56436

231 грн