: : деревянные игрушки : : : :

Автор: julia.o

12-01-2018

Обзор игрушки: Каталка-лабиринт «Уточка»

Дерев’яна качечка виглядає так, як і на картинці магазину. Дерево гладеньке, відшліфоване на совість. Фарба не здирається. Неприємного запаху при розпакуванні не було.

Фото 1, Каталка-лабиринт «Уточка»

Цю іграшку нам подарували на 9 місяців. Донечка вподобала її вже тоді. Єдине, що досі не навчилась нею керувати, тобто котити. Одна з причин – короткий шнур, через що качечка задирається в гору, коли дитинка її тягне за шнурівку.

Зауваження редакції:
В такого типу іграшках завжди короткий шнурочок, до якого необхідно додатково привязувати ниточку необхідної для малечі довжини.

Перебирати пальчиками кольорові намистинки лабіринту малечі подобається до сих пір. Це дуже хороший варіант для розвитку моторики та координації.

Проте, охайна і милуюча око каталка має і кілька вагомих недоліків у якості виготовлення.

При першому контакті нашого чада з іграшкою відпала намистинка з мотузки, за яку необхідно котити качечку. Ця намистинка дрібна – маля може її  проковтнути. Невдовзі відпала і голова качки, яка настромлена на дерев’яний штир – це також небезпечно для гри малюків. Окрім того, на штирі знаходились дрібні намистинки.  Все це звісно можна полагодити власноруч, зробити іграшку більш безпечною. Тому, якщо ж ви плануєте придбати таку іграшку – відразу перевірте її на міцність і клейкість: потягніть за голову та шнурівку. А так, в цілому, іграшка дуже симпатична і корисна. У нашої красуні – викликає чимало приємних вражень під час гри. 

Оставить отзыв:


Подобрать:

  1. Цена:

    от грн. до грн.

  2. Возраст:
  3. Производитель:

  4. Категории игрушек:

подробнее...
к оплате: грн.
Доставка товаров
Новый детский фотоконкурс
Мамина колонка
keshka-toys@i.ua
(096) 916-25-01;
(066) 349-42-36;